Rezultati


Banner600x160_1

Končni vrstni red in najboljši igralci

Deklice

1. Celje-Koroška
2. Ljubljana
3. Štajerska-Prekmurje
4. Primorska
5. Gorenjska
6. Dolenjska

Najboljše posameznice (po glasovih trenerjev na vseh tekmah)

1. NAJ PODAJALKA: Tonka Pučnik (Koroška-Savinjska)
2. NAJ NAPADALKA: Zala Košak (Koroška-Savinjska)
3. NAJ LIBERO: Katarina Bulc (Ljubljana)
4. NAJ BLOKERKA: Nika Cigale (Koroška-Savinjska)
5. NAJKORISTNEJŠA IGRALKA: Nuša Podbregar (Koroška-Savinjska)

Dečki

1. Dolenjska
2. Štajerska-Prekmurje
3. Celje-Koroška
4. Ljubljana
5. Primorska
6. Gorenjska

Najboljši posamezniki (po glasovih trenerjev na vseh tekmah)

1. NAJ PODAJALEC: Domen Glavič (Dolenjska)
2. NAJ NAPADALEC: Leon Gorše (Dolenjska)
3. NAJ LIBERO: Luka Primik (Koroška-Savinjska)
4. NAJ BLOKER: Manuel Grünwald (Dolenjska)
5. NAJKORISTNEJŠI IGRALEC: Uroš Štefanič (Dolenjska)

____________________________________________________

Odigrana srečanja

Torek, 17. 2. 2015

DEKLICE

Polfinale 1
Celje-Koroška : Štajerska-Prekmurje 2:0 (25:13, 25:11)

Polfinale 2
Ljubljana : Primorska 2:0 (25:20, 25:8)

Tekma za 5. mesto
Gorenjska : Dolenjska 2:1 (22:25, 25:18, 15:0)

Tekma za 3. mesto
Štajerska-Prekmurje : Primorska 2:1 (22:25, 25:18, 15:11)

Finale
Celje-Koroška : Ljubljana 2:0 (25:19, 25:23)

DEČKI

Polfinale 1
Celje-Koroška : Dolenjska 0:2 (15:25, 17:25)

Polfinale 2
Ljubljana : Štajerska-Prekmurje 0:2 (32:34, 23:25)

Tekma za 5. mesto
Gorenjska : Primorska 1:2 (27:29, 25:21, 15:10)

Tekma za 3. mesto
Celje-Koroška : Ljubljana 2:0 (25:18, 25:22)

Finale
Dolenjska : Štajerska-Prekmurje 2:0 (25:21, 26:24)
____________________________________________________

Ponedeljek, 16. 2. 2015

DEKLICE

Skupina A
Ljubljana : Celje-Koroška 2:1 (25:21, 25:27, 15:13)
Celje-Koroška : Gorenjska 2:0 (25:17, 25:19)
Ljubljana : Gorenjska 2:0 (25:14, 25:23)

Vrstni red: 1. Ljubljana, 2. Celje-Koroška, 3. Gorenjska

Skupina B
Štajerska-Prekmurje : Dolenjska 2:0 (25:12, 25:11)
Dolenjska : Primorska 0:2 (22:25, 18:25)
Štajerska-Prekmurje : Primorska 2:0 (25:16, 25,18)

Vrstni red: 1. Štajerska-Prekmurje, 2. Primorska, 3. Dolenjska

DEČKI

Skupina A
Ljubljana : Celje-Koroška 2:1 (25:23, 17:25, 15:13)
Celje-Koroška : Gorenjska 2:1 (25:15, 20:25, 15:12)
Ljubljana : Gorenjska 2:1 (24:26, 25:23, 15:10)

Vrstni red: 1. Ljubljana, 2. Celje-Koroška, 3. Gorenjska

Skupina B
Štajerska-Prekmurje : Dolenjska 0:2 (23:25, 19:25)
Dolenjska : Primorska 2:0 (25:15, 25:8)
Štajerska-Prekmurje : Primorska 2:0 (25:14, 25:10)

Vrstni red: 1. Dolenjska, 2. Štajerska-Prekmurje, 3. Primorska